Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
25.04.19   Офіційне відкриття авторизованого сервісного центру MAN та Neoplan в Одесі

Офіційне відкриття авторизованого сервісного центру MAN та Neoplan в Одесі

19 квітня 2019 р. в м. Одеса відбулося офіційне відкриття авторизованого сервісного центру MAN та Neoplan дилером ТОВ «Технофорум».

19 квітня 2019 р. в м. Одеса відбулося офіційне відкриття авторизованого сервісного центру MAN та Neoplan дилером ТОВ «Технофорум». Це друга станція багаторічного партнера МТБУ. Перша була відкрита рівно 6 років тому, 19 квітня 2013 р. в Дніпропетровську (нині - м. Дніпро).
Запуск нової сервісної станції в Одесі є дуже важливим кроком в історії компанії «Технофорум», а також для MAN Truck & Bus Ukraine.
Представлення нашого бренду в цьому винятковому регіоні є зваженим рішенням. Завдяки досвіду, клієнтоорієнтованості,  відданості та відмінній організації роботи, ТОВ «Технофорум» зробив ще один внесок у позитивний імідж марки MAN в Україні.
Сама будівля, побудована за найсучаснішими стандартами MAN, її обладнання справляє враження і свідчить про відмінну позицію компанії в транспортній галузі.
Захід відвідали клієнти, бізнес-партнери, офіційні особи.
У якості експозиції гостям було представлено широку лінійку транспортних засобів MAN та Neoplan для різних галузей застосування. Зокрема, вперше в Україні продемонстровано тягач MAN TGX 18.460 в комплектації Individual та двоповерховий автобус VIP-класу Neoplan Skyliner.

Нова авторизована сервісна станція має дві 27-метрові оглядові ями, обладнаних діагностичною лінією та двома 15-тонними домкратами. Будівля, разом з майстернями, має площу 1200 м². Швидка наявність запасних частин гарантується складом площею 300 м².
Спектр послуг, що надаються сервісною станцією MAN Truck & Bus в Одесі, включає:
• Продаж нових та вживаних автомобілів.
• Ремонт вантажівок MAN.
• Продаж оригінальних запасних частин MAN.
• Обслуговування напівпричепів, причепів та кузовів транспортних засобів
• Модернізація транспортних засобів з системами кондиціонування повітря, обігрівачів, встановлення додаткового обладнання (додаткові паливні баки, допоміжні пристрої)
• Проведення перевірок на відповідність екологічності транспортних засобів.
Крім того, підприємство має площу 2 га - з автостоянкою для вантажних автомобілів. Персонал має багаторічний досвід роботи з автомобілями MAN та постійно вдосконалюється - проходить регулярне навчання у імпортера, тут працюють професіонали, яким варто довіряти.

Адреса нового центру MAN Truck & Bus в Одесі:
‪Київське шосе, 14 км
‪вул. Молодцова Бадаєва, буд. 5а/1 ,
‪с. Нерубайське, Біляївський р-н,
‪Одеська область, Україна, 67661
Часи роботи:
Пн-Пт: 8:30-18:00
Сб: 8:30-14:00

Повний перелік авторизованих сервісних станцій MAN в Україні доступний за посиланням:
https://ws-public.man-mn.com/siit/mansettlementwebapp/public/client/index.html?lang=en&truck=on&filterByCountry=UA&adressField=&service=on©2002-2020 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100