Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
16.11.18   XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ 20 - 23 листопада 2018 р.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ 20 - 23  листопада  2018 р.
Україна, Київ, Міжнародний виставковий центр

 

Прес-реліз

2023 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі
(Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й, 2-й, 3-й павільйони, входи 1-С, 2-А, 3-А, 3-С)
відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування і модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств, пошук потенційних інвесторів і замовників.
Міжнародний промисловий форум ефективно поєднує у своїх рамках основні взаємопов’язані спеціалізовані напрямки:

  • Металообробка (металообробні технології та обладнання);
  • УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
  • УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
  • УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
  • Гідравліка, Пневматика;
  • Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
  • УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості);
  • Підйомно-транспортне, складське обладнання;
  • Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
  • Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

 

Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, які офіційно сертифіковано і визнано UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.
Вже котрий рік поспіль Форум підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики: на площі понад 22 000 м² свої напрацювання представлять понад 350 компаній з 31 країни світу. Зростає як географічне, так і фахове представництво учасників. Зокрема, спеціалістів очікує Національна експозиція Туреччини, де можна ознайомитися з останніми розробками провідних турецьких компаній й провести переговори з їх представниками. Також, як і завжди, зразки різноманітної продукції представлено на колективних стендах компаній Китаю і Чехії.
Минулого року Форум відвідало 11 236 особи, переважна більшість із них - керівники вищої і середньої ланки.
В рамках ділової програми Форуму відбудуться семінари, на яких зокрема будуть обговорюватися технології неруйнівного контролю, проблеми безпеки на виробництві, інновації у сфері промислової автоматизації та інші актуальні питання.
Головним фактором привабливості заходу для відвідувачів є те, що практично все устаткування на стендах учасників демонструється в роботі наживо. Фахівці можуть спостерігати виробничий процес на верстатах та обробних центрах, рух роботів та навантажувальної техніки, роботу приладів, що є дуже важливим для підбору необхідної продукції відповідно до потреб підприємства.
Більш детальну інформацію, статистику минулих заходів, фотозвіти можна знайти на веб-сторінках Міжнародного виставкового центру: www.iec-expo.com.ua, www.tech-expo.com.ua.

Отже, до зустрічі в передостанню тиждень листопада 2018 року в МВЦ!

Прес-служба Міжнародного виставкового центру©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100