Укр | Рус | Eng
Про компанію
Транспорт та вантажі
Каталог компаній
Бюлетень
Інформація
Партнери
Автосервіс
03.07.18   Компанія SAT - золотий партнер FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

Компанія SAT - золотий партнер FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

Транспортна компанія SAT стала Золотим партнером практичної бізнес-конференції FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018, яка буде проходити 5 липня в Києві. Традиційно, в центрі уваги конференції - питання підвищення ефективності ланцюга поставок Виробник - Постачаль-ник - Перевізник - Рітейлер і стратегія успішного співробітництва.

Для компанії SAT це вже не перший досвід підтримки профільних логістичних заходів. Перевезення є основою логістики, тому вантажовідправники завжди цінують можливість безпосередньо поспілкуватися з провайдерами логістичних послуг. Ну, а для транспортників, - це хороша можливість презентувати свій сервіс і дізнатися потреби ринку.

Транспортна компанія SAT більше 15 років займається вантажними перевезеннями по Україні, має уніфіковану мережу підрозділів в 90 містах, працює з будь-якими габаритами вантажів. Однією з її затребуваних послуг є адресна доставка і відправка, яка має на увазі виїзд за вантажем на склад відправника і доставку до дверей одержувача. Цей сервіс охоплює 500 населених пунктів по Україні. Доставка здійснюється за 24-72 години. Для транспортування використовуються автомобілі вантажопідйомністю 1,5-20 тонн, здатні доставити довгі та об'ємні вантажі.

На бізнес-конференції FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018 можна буде поспілкуватися з представниками компанії SAT і дізнатися про всі сервіси, що надаються компанією.


©2002-2019 ПЕРЕВІЗНИК®. Всі права захищені bigmir)net TOP 100